/posao/logo/logo telestar vector va4e8ee74227dcedcba7e20bdbc12fd1d.jpg
Prvi posao
Call centar operater za primanje poziva
Lokacija Beograd
Rok za prijavu 26.06.2024.
Postavljeno 11.06.2024.
Puno radno vreme
Nije potrebno radno iskustvo

Telestar direct marketing d.o.o. je jedna od najdinamičnijih kompanija u razvoju u Srbiji u oblasti telemarketinga i TV prodaje.

U našem asortimanu imamo visokokvalitetne proizvode poznatih svetskih brendova koji promovišu zdravlje i ličnu negu na prirodan način. Zbog povećanog obima posla tražimo kandidate za poziciju: Call centar operater za primanje poziva

Opis posla:

  • Primanje poziva i davanje informacija o proizvodima
  • Unošenje porudžbina u bazu
  • Komunikacija sa kurirskom službom

Potrebne kvalifikacije i osobine:

  • Efikasna i ljubazna komunikacija uz razvijen osećaj za potrebe kupaca
  • Orijentisanost ka postizanju vrhunskih rezultata, posvećenost i stalno unapređenje odnosa sa kupcima
  • Profesionalizam, odgovornost i posvećenost poslu
  • Iskustvo nije neophodno

Nudimo:

  • Stimulativne bonuse
  • Priliku za lično usavršavanje i napredovanje
  • Rad u brzorastućoj kompaniji i prijatnom radnom okruženju

Ukoliko želite da nam se pridružite u novim poslovnim uspesima, očekujemo Vašu prijavu.

Napomena: Startuj.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.
Greška u oglasu? Obavestite nas.
Loading...