/posao/logo/amss_logo_100_g_cir01d815e88598e957d83a0a24b47d404a55.jpg
Prvi posao
Operater korsiničkog servisa AMSS
Lokacija Beograd
Rok za prijavu 09.10.2024.
Postavljeno 09.09.2024.
Puno radno vreme
1. smena

Auto-moto savez Srbije je nezavisno, nacionalno udruženje vozača, kojim upravljaju njegovi članovi, sa osnovnim zadatakom zaštite interesa svih članova AMSS u oblasti automobilizma, mobilnosti i turizma i unapređenja bezbednosti saobraćaja, kroz brojne preventivno - bezbednosne akcije i besplatne usluge za sve učesnike u saobraćaju. AMSS je osnovan 1921. godine u Beogradu i danas je jedna od društveno najodgovornijih i poslovno najuspešnijih organizacija u Srbiji u oblasti automobilizma i saobraćaja.

U skladu sa sve većim izazovima tržišta, poseban akcenat dajemo na kvalitet pružene usluge, kao i na zadovoljstvo vozača, koji su naš najviši prioritet.

U potrazi smo za budućim kolegama koji bi pojačali naš tim u oblasti korisničke podrške i to na poziciji:

OPERATER KORISNIČKOG SERVISA

OPIS POSLA:

  • Sprovodi usmenu i pisanu dolaznu komunikaciju sa korisnicima svih usluga AMSS;
  • Poznaje oblasti svih vrsta usluga koje pruža AMSS;
  • Sprovodi sve aktivnosti koje doprinose tačnom informisanju korisnika usluga.

PROFIL KANDIDATA:

  • Preciznost i odgovornost;
  • Prilagodljivost i sistematičnost u radu.

USLOVI:

  • IV stepen stručne spreme;
  • Poznavanja rada na računaru (Windows/Linux, Internet, MS Office).

NUDIMO:

  • Lični i profesionalni razvoj
  • Dinamično radno okruženje
  • Saradnja sa stručno osposobljenim timom
Napomena: Startuj.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.
Greška u oglasu? Obavestite nas.