/posao/logo/mellon serbia.png
Prvi posao
Telefonski operater za korisničku podršku
Lokacija Beograd
Rok za prijavu 19.09.2024.
Postavljeno 20.08.2024.
neto: 60.000 RSD (mesečna plata)
Puno radno vreme
1. i 2. smena
Nije potrebno radno iskustvo

Mellon Serbia d.o.o., član Mellon Group of Companies, osnovan je 2002. godine u Beogradu i pruža tehnološka rešenja i eksternalizovane usluge organizacijama sa velikom mrežom potrošača, kao što su banke, državne institucije, telekomunikacioni provajderi i velike privatne kompanije. Mellon Serbia d.o.o. poseduje uslužni kontakt centar koji drži primat na tržištu.

Raspisujemo konkurs za radno mesto Telefonski operater za korisničku podršku.

Uslovi

  • Minimum SSS
  • Poznavanje rada na računaru
  • Sa ili bez iskustva
  • Odlične veštine komunikacije (aktivno slušanje i elokvencija prilikom prenosa informacija)
  • Spremnost na tačno, odgovorno i blagovremeno obavljanje radnih dužnosti

Odgovornosti i ključna zaduženja

  • Informisanje korisnika
  • Pružanje tačnih, preciznih i validnih informacija korisnicima
  • Saradnja sa korisnicima na području pronalaženja rešenja

Zaposlenima nudimo

  • Fiksnu zaradu u iznosu od 60.000 din
  • Profesionalnu obuku i usavršavanje
  • Dinamičan i odgovoran posao uz odlične radne uslove i atmosferu
  • Smenski rad

Ako želite da radite sa nama pošaljite svoju biografiju.

Napomena: Startuj.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.
Greška u oglasu? Obavestite nas.